Infertility

Conventional In Vitro Fertilization (IVF)

1 day(s)

OTA-Jinemed Hastanesi

Turkey

ÇEBİ Ziya Gündüz

Op. Dr

İhtisas eğitimimi1994-1998 yılları arasında Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlandı. 1998 yılında Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesine uzman doktor olarak atandım.

Yilindan 2007 1998 Yılları Arasında  Jinekolojik onkoloji  bölümünde (Kadın Hastalıkları kanserleri),  ürojinekoloji  bölümünde (idrar kaçırma Sorunlarının teşhisi ettik idrar kaçırmanın ameliyatla tedavisi Veya Klinik Olarak Fonksiyonel elektrik stimulasyonu ile düzeltilmesi), Laparoskopik ettik endoskopik cerrahi  bölümlerinde endoskopik Yöntemler ile yapilacak Tüm ameliyatları yaparak; hastane içi asistan eğitimini sağlamak ve hastane dışından eğitim için gelen doktorlar için sertifikasyonlu eğitimci olarak çalıştım.

Tüp bebek sertifikasyon programı dahilinde Ege üniversitesinde Prof.Dr.Erol Tavmergen ile beraber çalıştım. İstanbula dönerek, diğer görevlerime ek olarak hastanemizin tüp bebek merkezinde kurucu sorumlu uzman doktor olarak başladım.


Languages

  • English

  • Turkish

32
29

Education and Academic Qualifications

İlkokul           Hüseyin Cahit Yalçın İstanbul,1979

Ortaokul       Şişli lisesi İstanbul,1982

Lise    Şişli lisesi İstanbul,1985

Üniversite    Trakya Üniversitesi 1992


Work experience

Asistanlık     Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi (1994-1998)

Uzmanlık      Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi (1998- 2007)

Özel sektör  Ota-Jinemed Fulya hastanesi(2007- devam


Fellowships

2001 yılı Ocak-Temmuz ayları arasında Tüp bebek sertifikasyon programı dahilinde 6 ay süre ile Ege Üniversitesi Tüp Bebek merkezinde uygulamalı eğitim.

2002 yılında Amerikan hastanesi tüp bebek ünitesinde 2 ay süre ile eğitim.

Next: Read about the rooms
 


OTA-Jinemed Hastanesi
Conventional In Vitro Fertilization (IVF)

Hastanelerimiz, donanımlı Tüp Bebek (IVF) Merkezleri ile kısırlık sorunu yaşayan (infertil) çiftlere bilimsel gelişmelerin ışığında hizmet sunmaya ve sevindirici sonuçlar almaya devam ediyor.

Korunmasız ilişkiye rağmen gebe kalamamak olarak tanımlanan infertilite yani kısırlık, çiftlerin en büyük sorunlarından biri. Kadın ya da erkeğe ait sorunlardan kaynaklanabilen infertilitenin teşhisi günümüz teknolojisiyle çoğu zaman mümkün olabiliyor.

Tüp Bebek Merkezlerimizde, hasta odaklı yaklaşımla tedavi uygulanıyor. Jinekolog, embriyolog, tıbbi genetik uzmanı, üroloji uzmanları, psikolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan uzman ekip, donanımlı tüp bebek laboratuvarı ile infertil çiftlerin gebelik başarılarını arttırmayı hedefliyor.

2500 OTA-Jinemed Hastanesi
OTA-Jinemed Hastanesi

Conventional In Vitro Fertilization (IVF)
2500 €
Private price
Your room
Patient Room
Pick your preferred date
Pick your preferred date

  • No charge is required at this stage of your request.
  • Only when your request is accepted by the Clinic you will be asked to pay 10% of treatment cost as an advanced payment to secure your booking
  • The remaining amount will be paid directly to the Clinic the day you check in.

Use our innovative comparison tool to find the best for your needs.